preloader
درمان سندرم روده تحریک پذیر

درمان سندرم روده تحریک پذیر

  • خانه
  • -
  • بیماری های روده بزرگ
  • -
  • درمان سندرم روده تحریک پذیر
درمان سندرم روده تحریک پذیر

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]

[av_image src=’http://mohammad-roshani.ir/wp-content/uploads/2017/12/What-Are-The-Most-Common-IBS-Flare-Up-Symptoms-2-300×200.jpg’ attachment=’1902′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
درمان IBS چگونه است؟

در مبحث قبل به توضیح علامت های ابتلا به سندرم روده تحریک پذیر یا  همان IBS پرداختیم.

در این نوشته به توضیح اصول درمانی آن می پردازیم.

داروها می توانند تا حد زیادی از علامت های سندرم روده تحریک پذیر کاهند.

البته دارویی که مستقیما خود بیماری را درمان کند وجود ندارد و داروها ، کاهش دهنده های استرسی هستند که موجب بهبود علامت ها در فرد می شوند.

البته به یاد داشته باشید که قبل از مصرف دارو باید از بیماری خود مطمئن باشید. به همین دلیل پزشک ممکن است جهت اطمینان از عدم ابتلا به بیماری هایی با علامت های مشابه در شما ، تست هایی را به شما پیشنهاد کند.

دارو های درمان در IBS چند دسته مهم دارند:

دارو هایی که موجب درمان اسهال می شوند.

داروهای مناس در درمان یبوست.

ضد افسردگی ها، دارو هایی که احساس درد را سرکوب می کنند . این دارو ها ممکن است در دوز های متفاوت با دوز هایی که در افسردگی به کار می روند، تجویز شوند.

در برخیموارد با صلاح دید پزشک حتی ممکن است دوره ای از درمان آنتی بیوتیکی برای شما تجویز گردد تا علامت ها ی شما بهبود یابد.

به یاد داشته اشید درمان در علم پزشکی قاعده و قوانین خود را دارد. برخی بیماری های مراحل درمانی دارند. ه این معنی که با قدم اول یا حتی دوم درمان ممکن است علامت های شما به میزان رضایت کاهش نیابند. در این شرایط باید با پزشک مشورت کنید تا مراحل بعدی تشخیص و درمان را برای شما اجرا کند.

برای مطالعه بیشتر روی این گزینه ها کلیک کنید:

سندرم روده تحریک پذیر

مدفوع خونی

کرون چه علامتهایی دارد؟

چه بیماری هایی موجب نفخ شکم می شوند؟

باد شکم

خدمات تخصصی

IBS

درمان قطعی سندرم روده تحریک پذیر

درمان IBS چگونه است؟

[/av_textblock]

[/av_one_full]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *