preloader
کرونا در ایران

کرونا در ایران

  • خانه
  • -
  • همه نوشته ها
  • -
  • کرونا در ایران
کرونا در ایران

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=”]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k6xd7dco’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

افوق تخصص گوارش و کبد - کرونا در ایران
چگونه از خود در مقابل کرونا در ایران حفاظت کنیم؟

سلام خدمت همه همراهان گرامی.

با توجه به شیوع کرونا در ایران با ما همراه باشید تا برخی نکات را با هم فرا بگیریم و تلاش کنیم به سهم خود جلوی شیوع بیش از پیش ویروس را بگیریم.

هیچ کدام نمی توانیم بگوییم این ویروس دقیقا از کی وارد کشور ما شد اما قربانیان خود را از ناآگاهی ما گرفته و در حال پیشرفت است.

مهمترین چیز ها در این شرایط باور شرایط سخت و بحرانی پیش رو و تلاش برای حفظ سلامت خود و عزیزانمان است.

این ویروس از طریق قطرات تنفسی انتقال میابد. این قطرات ممکن است روی دست و لباس و وسایل افراد بیمار باشند و به سطوح دیگر منتقل شوند.

پس استفاده از ماسک و شست و شوی دست و ضد عفونی کردن وسایل و سطوح بسیار مهم است. اگرچه ماسک های ساده حفاظت کاملی ایجاد نمیکنند اما فعلا بهتر از هیچ هستند.

ماسک های N95 ماسک های استانداردی هستند اما کمیاب. بهتر است بیمارانی که مشکلات تنفسی و قلبی زمینه ای یا نقص ایمنی زمینه ای دارند از این ماسک ها برای مقابله با کرونا در ایران استاده کنند.

اگر ماسک شما مرطوب شود باید حتما تعویض شود.

ماسک های ان 95 در صورتی مفید هستند که کاملا به صورت بچسبند و  از کناره های آنها هوا وارد یا خارج نشود.

برای حفظ جان خود و عزیزانمان لازم است از روبوسی و دست دادن در دید و بازدید ها اجتناب کنید.

ترجیحا جشن ها و مهمانی ها و تولد ها را به تعویق بیاندازیم.

از شرکت در تجمعات غیر ضروری بپرهیزیم.

فعلا مسافرت ها را عقب بیاندازیم. علی الخصوص مسافرت به مناطق پر خطر تر از لحاظ این بیماری.
[/av_textblock]

[/av_one_full]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *